دانلود فایل(نظریه های تئوری اقتصادی و نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز)

هدف از این تحقیق بررسی می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات48حجم193/15 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل نظریه های تئوری اقتصادی اساس این نظریه بر روی انتقال باروری است که تئوری تقاضا نامیده شده است و فرض بر این است که افراد هزینه و فایده استفاده انظریه های تئوری اقتصادی و نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز||بی جی42079396|bgm34015326|نظریه های تئوری اقتصادی,نظریه های تنظیم خانواده ,نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز,تمایل زوجین به برنامه های تنظیم خانواده,نظریه های روانشناسی مرتبط با تنظیم خانواده ,نظریه های جامعه شناسی مرتبط با تنظیم خانواده
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان نظریه های تئوری اقتصادی و نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

هدف از این تحقیق بررسی می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات48حجم193/15 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

نظریه های تئوری اقتصادی

اساس این نظریه بر روی انتقال باروری است که تئوری تقاضا نامیده شده است و فرض بر این است که افراد هزینه و فایده استفاده از وسایل جلوگیری را در نظر می گیرند. در جامعه شناسی و جمعیت شناسی هزینه های استفاده از وسایل جلوگیری شامل هزینه های جسمی و هزینه های روحی است. فایده استفاده از وسایل جلوگیری وقتی آشکار می شود که از حاملگی های ناخواسته جلوگیری می کند.


نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز
تالکوت پارسونز، جامعه شناس مشهور آمریکایی در کتابش تحت عنوان "ساخت کنش اجتماعی" بیان می کند که کنش های اجتماعی در قالب هنجارها و ارزش های اجتماعی سازمان می یابند، هنجارهای اجتماعی کنش فرد را در جهت همنوایی نهایی نظام ارزشی اجتماعی سوق می دهد.
در همین کتاب است که پارسونز از یک کنش داوطلبانه که به وسیله افراد در یک قالب اجتماعی صورت می‌گیرد، سخن به میان می آورد و آن را ناشی از موقعیت و نقش اجتماعی فرد در جامعه دانسته و بر اساس آن به تحلیل می پردازد. به نظر او تمام کنش ها رفتارند، اما تمام رفتارها کنش نیستند، کنش بر خلاف رفتار ارادی است و ارزش های موجود تنها نوع کنش را مشخص می کند (توسلی، 189:1380).


فهرست مطالب
فصل اول: کلیات
1-1- مقدمه 2
1-2- بیان مسئله 4
1-3- اهمیت و ضرورت تحقیق 5
1- 4- اهداف تحقیق 6
1- 4- 1- اهداف کلی 7
1- 4- 2- اهداف جزئی 7


فصل دوم: مبانی نظری تحقیق و پیشینه تحقیق
2- 1- مقدمه 9

3- 2- مروری بر نظریات موجود 21
3- 2- 1- نظریه دیویس و بلیک 21
3- 2- 2- نظریه منابع 23
3- 2- 3- دیدگاه عرضه و تقاضا 24
3- 2- 4- نظریه جریان ثروت بین نسلی 24
3- 2- 5- نظریه افزایش جمعیت 26
3- 2- 6- نظریه مخالفان افزایش جمعیت 26
3- 2- 7- نظریه حد مطلوب جمعیت 27
3- 2- 8- تئوری تغییرات و واکنش های جمعیتی 27
3- 2- 9- نظریه مبادله 28
3- 3- چارچوب نظری مورد استفاده 29
3- 3- 1- تئوری اقتصادی 29
3- 3- 2- نظریه کنش اجتماعی تالکوت پارسونز 31
3- 4- مدل مفهومی و تجربی تحقیق 34
3- 5- فرضیه های تحقیق
2- 2- مروری بر تحقیقات داخلی و خارجی
2- 2- 1- مطالعات داخلی
2- 2- 2- مطالعات خارجی

منابع


"

مطالب دیگر:
پاورپوینت برنامه پیشگیری از ایدز در محیط کارپاورپوینت نور در معماری 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت یونگ ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت گنبد در معماری اسلامی........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت آنالیز شمس العماره + CADپاورپوینت مسجد و مدرسه آقا بزرگ کاشان 3پاورپوینت آیینه خانه بجنوردطرح لایه باز برچسب عرق نعناء، عرق گیاهی نعناعپاورپوینت آینه کاری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت گچ بری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت هنرخوشنویسی ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.پاورپوینت کاروانسرا 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.نمونه سوالات درس نهم دین و زندگی یازدهمپاورپوینت بررسی اسراف در اقتصاد اخلاق پاورپوینت بررسی اصول سازمانپاورپوینت بررسی انرژی زمین گرماییپاورپوینت بررسی آبیاری بارانی کلاسیکپاورپوینت بررسی بازار پول و سرمایهپاورپوینت بررسی بازارهای پولی و مالیپاورپوینت بررسی بهبود مستمر فرآیندپاورپوینت بررسی بهداشت مادران و نوزادانپاورپوینت بررسی بهره وری در سازمانپاورپوینت بررسی بهینه سازی موتور جست وجوپاورپوینت فصل 3روانشناسی رشد ، رشد روانی وفرهنگی پاورپوینت بررسی بيماري لپتوسپيروسيس